ReHu

Je třeba vybrat si dobrého výrobce a dobrý kus, ale určitě nějaký plánuju.
Zatím uvažuji o Roomba.

HOMER

Jo,zní to super,ale co když mám doma příliš nábytku který je hodně členitý?Myslím že se to hodí jen do takových těch „čistých“ pokojů.

kol

Myslím, že je to vhodné do pokojů bez koberců – jen na plovoucí podlahy. I když výrobce tvrdí,že je na všechny povrchy. Každopádně bych měla strach nechat vysavač v provozu v době mé nepřítomnosti. Technika je sice dobrá věc, ale dozor nad ní je potřebný.