Ladič pian

Říkala vám někdy máma ‚vem si buchtu‘? Vzali jste si ji?

Nejlepší odpověď
Elk

Jo, tak když bi říkala vem si buchtu, tak jsem si ji samozřejmě vzal, ale myslím tím tu na pekáši, ale když mi říkala neber si tu " buchtu", tak jsem jí neposlechl a už jsme spolu skoro 32 let…inu, udělal jsem dobře.
Někdy se zkrátka neposlouchat vyplatí!
Doplňuji:
Oprava : …když mi říkala, ne bi…

Další odpovědi
anonym

Máma věděla, že se sestrou jsme měli rádi buchty ještě teplé (hlavně makové), takže to říkala (teda říkala…buchty jsou už hotový, vemte si) a my se setrou rádi zasedli k pekáči s buchtama.

marci1

Není buchta jako buchta. Asi máte na mysli tu druhou a tu jsem si nevzala. 🙂

arygnoc

jo. jo.