aevul

Říká se, že na každou svini už se brousí nůž. Platí to i pro usvědčené lháře a plagiátory?

Nejlepší odpověď
da ny

Pro již usvědčené, často ano. Přichází sklizeň i trest.
Jinak neplatí. Pravda, někdy se ucho utrhne.
Něčí lež ani nemá krátké noy….. Někdo lže, až si věří. Ti ve vládě to mají vždy na 4 roky jsté :D
Neplatí ani to, že se na každou svini vaří voda, v tomto, jeho život :) Ani to, že karma je zdarma.
Pokud si „provinilec“ své provinění připustí, přepadne ho strach, výčitky, přichystá si očekáváním trest sám.

Další odpovědi
elkon

Říká se, že na každou svini se někde vaří voda. Platí to pro všechny šmejdy.

paul1

Myslím si, že dojde i na ně.

Ametyst

Lidi toho nakecají.