Zajímalo by mě jaké skupiny budu mít označené v novém ŘP když ve starém mam A do 50ccm a skupinu B.Mam vtom ted docela zmatek
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
Budeš tam mít A1 a B. Skupina B opravňuje k řízení i podskupinu B1.
A1 je motocykl do 11 kW a 150 cm3.
Ja si myslim,že ten řidičak neni žadna slava.
U otázky nebylo diskutováno.
Proč mi připadá, že dnešní literatura je bohužel spotřební zboží a nedává se důraz na kvalitu, ale kvantitu knih?
Jak si udržet kritické myšlení v době informačního přehlcení?
Dokážete se v dnešní době radovat z maličkostí?
Stalo se vam nekdy, ze na vas zautocil nejaky ptak, anebo vam alespon vynadal?
Máte nějaké praktické tipy, jak mít kvalitní spánek za teplých nocí?