Řidičský průkaz

Dobryden.Uspěšně jsem dokončil autoškolu a dostal jsem papiry se kterými jsem měl zajit na městky uřad abych je odevzdal a a čekal na kartičku.Jenže bylo zavřeno a tak jsem je neodevzdal .Pote jsem vyjel autem do garaže a byl jsem chycen policii.A otazka zni jaký je postih jestli uplne odebrasní řidičáku s tím že budu muset autoškolu absolvovat znovu nebo jenom zakaz řízení na určitou dobu.Děkuji za odpovědí

Nejlepší odpověď
kropitko

Dostanete zákaz na určitou dobu, pokud tato doba překročí jeden rok, budete si muset znovu projít přezkoušením,,,,

Další odpovědi
anonym

Je vidět,že jsi měl obrovskou radost,že jsi zvládl kurz, ale neřídil si se zákony naší milované vlasti.To,že jsi vyjel z garáže snad nemusí být trestáno.Jenže je tu jenže.Stačí,když policista(vesměs policistka) nepochopí ,tak je to špatné.Ps:s Ne­napsal jsi celou situaci a tak se těžko odpovídá.

Mucillinka

To tě musel někdo prásknout nebo fakt nevím, docela náhoda. Mě takhle v týdle situaci chytnout, tak mě klepe a asi bych si vyrvala všechny vlasy vzteky :D :D