Řidiči, jak tankujete palivo do svých motorových vozidel?

Nejlepší odpověď
redy

jiné....

Neřeším to někdy zapomenu nebo je fronta tak jezdím až do zvuku signálu.
Pak naberu kolik se vejde a tak furt do kola:-)

Další odpovědi
Drap

až po hrdlo

Do plné, vždy a už mnoho let.

gecco

až po hrdlo

Obvykle…
Platím (obvykle) kartou, takže si na „celé“ ´nehraju´.
😉

Kura

do celých korun 100-200-300 ...

Až po hrdlo se tankovat nemá, hlavně v horkých dnech …

lexx

do celých korun 100-200-300 ...

tankuji vždy za stovku, zdražení PHM tedy vůbec neregistruji, asi pouhé fámy nebo co

anonym

jiné....

Z tetrapacku rovnou do zobáčku.
http://www.hiw­tc.com/photo/pro­ducts/14/00/22/­2273.jpg

sevos

až po hrdlo

Až po hrdlo

brillant

až po hrdlo

Převážně.

anonym

jiné....

Mě tankuje osobní řidička,ale záležím kolik jí dám lowe.

Minas

jiné....

Moc nejezdím, ale pokud ano, tak nabírám tak abych dojel-přijel zpátky + 3–7 litrovou rezervu. Preferuju MHD

Aznoch

až po hrdlo

vždycky plnou!

Pipka

až po hrdlo

pokud na to je tak po hrdlo

honza19hk

až po hrdlo

mezitim ale stihnu ještě vklidu kafe. ono než natankuješ 1200l nafty to chvilku trvá, teda pokud je nádrž skoro prázdná.

Honza 596

Do plna.Ne az po hrdlo (to dela jen debil – takova nadrz muze prasknout a navic musi zustat v nadrzi rezerva na pripadne roztahovani paliva vlivem tepla v letnich mesicich),ale dokud pistole sama necvakne.Az se tak stane,vyndavam pistoli,vracim zpatky na stojan,zaplatim,nas­tartuju a svistim.

gecco

Pumíku – bacha, to je vysokooktanové…
😉

anonym

Jugare, ono být na invalidním vozíku je kruté, to mi věř. Znám lidi, kteří jezdí takto postižení v autě, ale že by měli osobní řidičku… Nebo jsi permanentně pod vlivem nebo nedosáhneš na pedály. ☹

anonym

gecco, nominaci ti nedám, když nemám pro tebe palec, ale třeba Jugar, ten by ti ho mohl dát i malíčkem! 🙂

gecco

😉
Dovedeš si představit, co by to Jugara stálo?
Palec, poslední zbytky neoprávněné sebeúcty…
Možná i život…
😉

anonym

🙂

anonym

Jaste siamský dvojčata co patříte k sobě,jen se prosím vás kvůli tý vaší uctě neŕozvedte a zůstante pořád tupci.