Zvědavý

Řidič popelářského vozu

Dá se to mít jako opravdové zaměstnání? a pokud ano kolik ti řidiči berou ??

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

Jedině tak…nebo myslíš že někdo svěří popelářské auto za miliony jen tak kde komu? Co třeba hmotná zodpovědnost, …

Jako řidič i popelářského auta potřebuješ nejen řidičák, ale i profesní průkaz včetně psychotestů a lékařské prohlídky každé dva roky (v případě práce v noci každý rok)… To snad ale zřejmě všechno máš…

Další odpovědi
Drap

Dá se to mít jako opravdové zaměstnání. Spousta lidí to jako opravdové zaměstnání má. Řidiči berou podle toho, u které společnosti pracují. U každé firmy to je jinak.Upozorňuji ale, že sehnat takové místo je dosti obtížné.

honza19hk

řidič je furt řidič,a je jedno zda jezdíš s kamionem nebo a kukavozem.