Monika33

Z žehličky (Braun si 6250) vytéká rez nebo spíš připálenina. Co s tím? Lze to spravit?

Z žehličky (Braun si 6250) vytéká rez nebo spíš pripalenina, z těch napařovacích kanálků.. dostanu to nějak z toho nebo to je na novou žehličku?

Odpovědi
mosoj

Určitě nepoužíváš ke kropení destilovanou vodu a vodu z kohoutku máš rezavou.
Nádržku na skrápěcí vodu vypláchni horkým roztokem kyseliny citronové. Použij stejný přípravek, jaký je na čištění rychlovarných konvic.

jáára

Ano. Vyplatí se to?