fortin

Retko je administrátor?

Přece není možné aby vysedával u počítače od 14ti hodin do 2 ráno a generoval takové množství otázek!
Retko je administrátor?

Nejlepší odpověď
annas

Retko je zvídavý student, který potřebuje občas zpřesnit určité informace. Aspoň máte důvod pomoct mu s jejich vyhledáváním.

Fortine, pro svůj dotaz jste opravdu nevolil správnou rubriku.

Další odpovědi
Retko

Heh. to vypadam jako takovy zavislak?
Tak ja vam tu zahadu rozjasnim:
Mam zkouskovy obdobi, a ucim se na compu. A tak jsem tu hodne. Az to skonci, tak vam dam pokoj. Hehe. :)

Sakris, a proc jsi to dal do psů??

quentos

neřek bych, taky tu sedím furt a překládám u toho, občas sem vlezu a refreshnu, jsou prostě lidi, kteří se od PC nehnou, v Americe se jim říká „mouse potatoes“ ;{))=

Retko: to by mě taky zajímalo, jen jsem to tam zapomněl dopsat ;{DDD

georgia

Jak to víš?-jsi taky?:D Bez tebe Retko-tady bude smutńo!-tak nám prosím nedej pokoj.Držím ti palce!!!

panenka

ne neni administrátor jen ho baví sedět u počítače

GangstaHelper

  1. Je možné, aby na počítači byl tak hodně.
  2. Jeden účet může používat více lidí (třeba bratři, co se střídají na PC – s tím jsem se osobně setkal).

(3.) Jak by mu pomohlo být administrátorem? Co se týká doby strávené na odpovědích by na tom byl úplně stejně.