new41

Co ještě udělat, aby se hra na Playstationu po stažení chovala jako prvně hraná?

Zdravím Vás. Chtěl bych se zeptat: mám konzoli PS5 a chtěl bych začít hrát dvě rozehrané free hry od začátku. Když smažu záložku uložené pozice a mám za to, že i z cloudu a i celou hru a znovu nainstaluji, stějně si to nějakým způsobem pamatuje a nejede zcela nanovo. Nevíte, co ještě udělat, aby se hra po stažení chovala jako prvně hraná? Díky za nápad.

Odpovědi
Lgee

To by snad mělo jít přímo ve hře, když to jde i v TF2 kde ani příběh není, a přesto jde smazat save „tréninku“.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

new41

Díky za tip. Zkusím to tam dohledat. On problém, který mě značně limituje bude i přímo u mne = neumím příliš anglicky ☹