krystof460

Jak probíhá reparát z matematiky v prvním ročníku SŠ?

V prvním pololetí jsem prošel na SŠ matematiku se čtyřkou, ale teď když zbývají 2 měsíce do konce druhého pololetí, mám 8 známek a všechny jsou pětky. Definitivně budu psát reparát, a tak se chci zeptat jak to probíhá, jaké látky tam budou a kolik toho musím mít správně, abych prošel.

Odpovědi
Rokio

Budeš testován z učiva 2. pololetí z matematiky, protože jsi 1. pololetí zvládl. Musíš to zvládnout alespoň na čtyřku. Obvykle platí, že abys uspěl, musíš mít minimálně 50 % úspěšnost v testu.

Drap

Na každé škole to může být trochu jinak. Měl bys zvládat veškeré učivo matematiky od první třídy ZŠ až doposud. Budeš toho muset znát minimálně polovinu, aby tě nechali projít. Záleží také hodně na vyučujícím.