zbynna

Proč mi svítí na palubní desce oražově písmeno P v trojuhelnítku?

Renault Scenic 2003 1.6 16V svítí mi na palubní desce oražově písmeno P v trojuhelnítku .Brzda je elekronicka.
Při každém rozjetí se sama odbrzdí a přesto svítí tento znak.Oranžově písmeno P v trojuhelníku .Moc díky všem za odpovědi opravdu DĚKUJU za rady a pomoc.

Odpovědi
anonym

  1. zkontroluj si bowdeny a lanka (jestli nejsou zarezlý)
  2. má ta elektrická ručka i ruční ovládání? – případně zkontroluj spinače ovládání