karafajafar

Rekvalifikace na UP

Je možné zažádat o proplacení rekvalifikace/rek­valifikačního kurzu na UP, pokud se nechci věnovat nynějšímu oboru? Je mi 25, vyučený automechanik a nechci se nadále věnovat tomuto řemeslu, ale přesunout se do IT.

Odpovědi
Drap

Požádat lze o cokoli. Další věcí je , zda ti UP vyhoví. Za zeptání nic nedáš.

cappuccino

Kdo hleda, najde:
https://rekva­lifikacnikurzy­.cz/clanky/jak-si-vyridit-rekvalifikacni-kurz-pres-urad-prace

Drap

Podle otázky si myslí, že neni nahlášen na UP, pracuje a chtěl by se rekvalifikovat při zaměstnání, by zvýšil své šance.