Rekr. obj. z r. 1942, ve vypisu z KN se uvádí č.p. a č. st. par., kolaud. prot. nemáme, KN jej po nás chce. Co s tím ?

Rekr. obj. užíváme nepřetržitě po celou dobu bez problémů, teprve letos v souvislosti s akcí „Obnova katastr. operátu“ po nás KN za účelem souladu údajů v KN chce doložit kolaudaci a geometr. plán.

Odpovědi
jkjk

Hledat, zkuste zajit na stavebni urad. Obdoba kolaudacniho rozhodnuti existovala i v roce 1942.