Arnost

Rekonstrukce bytu

Kdy mohu pracovat,od kdy do kdy a jak je to
o svátcích a weekendech.Abych nerušil sousedy
hlukem,je to panelový byt?

Odpovědi
Marky71

V podstatě se na toto vztahuje pouze občanský zákoník, kdy nesmíte nad míru přípustnou obtěžovat mimo jiné hlukem, pachy atp. Obecně noční klid bývá stanoven po 22h do 6h ráno. Bývá dobrým zvykem (spíš pro další klid při následném bydlení) třeba sousedům říci, že teď budete např. 2 týdny provádět hlučnější práce, ale nemusíte. je to na vás a pak i na benevolenci sousedů

člověk

já být váma,tak obejdu sousedy a domluvím se co a jak.tak se to dělává i u rodinných domů,proč ne v paneláku a jak budou náklonní,tak pak je obejděte s kolaudační flaškou.

Jana5678

Dobrý den, při nedávné rekonstrukci bytu jsem si uvědomila, že je důležité respektovat časy, kdy se může pracovat, abych nerušila sousedy. Obvykle je to v pracovní dny od 8 do 18 hodin. Firma, kterou jsem si objednala na rekonstrukci tyhle časy dodržuje. Teď se už nemohu dočkat, až bude všechno hotové a já si budu užívat nový byt. Přeji hodně štěstí při vaší rekonstrukci.