Anička 99

Řekni mi, kým se obklopuješ, a já ti řeknu, jaký jsi". Platí, že takový jsi člověk, kolik přátel máš na Facebooku?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nemít tak roztomilý avatar, tak ti „naložím“ takovou odpověď, že by sis ji za rámeček nevystavila. Omezím se tedy na pouhé NEPLATÍ. ;) :)

Další odpovědi
Drap

Je to nesmysl. Na FB jsou většinou jen fiktivní přátelé. A co ti, co fb nemají? Ti nejsou?

elkon

Na Facebook zapomeň (ten ti nic dobrého nepřinese), obklopuj se skutečnými přáteli, třeba z tvého okolí.

rrihamirek1

tuto otazku jsem tu nedavno videl, i presne stejne napsanou. JE TOHLE MOZNE???

Rokio

Není to pravda. V děství jsem se obklopoval žáky, kteří kouřili, pili alkohol a někteří i chodili za školu a já jsem tohle s nimi nedělal.

Na Facebooku většinou nejsou opravdoví přátelé. S většinou z nich se ani nestýkáš.

WalterBishop

Krádež § 205

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/rekni-mi-kym-se-obklopujes-a-ja-ti-reknu-jaky-jsi-plati-ze-takovy-jsi-clovek-kolik-pratel-mas-na-facebooku