Avatar uživatele
annas

Řekne-li vám někdo, že v životě nic neukradl. Chlubí se, či si stěžuje? Nebo strávil svůj život ve vězení svých zásad?

Co je vězení zásad? Ne/platí, že i zásady souvisejí s naším poznáním, které se neustále vyvíjí? Bohužel, ne/jsou jsou staré nepravdy nahrazované novějšími a modernějšími?

„Nemáme-li žádné zásady, lze předpokládat, že dosáhnete postavení, v němž si je již budete moci dovolit.“
Jan Sobotka

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 14Pro koho je otázka zajímavá? quentos, vagra, Andělé, johana 56, Drap, fcoop, redy, briketka10, zjentek, gagaga, Frogman, Elixír, gecco, 1jirka22 před 2511 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Odpoveď byla označena jako užitečná

Pokud toto někdo řekne, tak si to buď nepamatuje, nebo lže. Je prokázáno, že u dětí je zcela běžné, že si rádi přisvojí byť jen maličkost někoho jiného a díky tomu, že nemají žádné zábrany nepovažují to ani za nic špatného.
Díky poznání si zásady vytváříme, postupně je i s přibývajícím věkem a poznáním částečně upravujeme.
S citátem nemohu tak zcela souhlasit. Každý normální člověk má nějaké zásady, třeba špatné. Nelze však tvrdit, že při absenci jakýchkoli zásad nutně dosáhneme vysokého postavení

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?annas Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Nechlubí se, ani si nestěžuje. Lže celý život a krade pořád.
Ani ve vězení být nemusel. Maximálně tom domácím od
svých rodičů, když jim ukradl peníze.

Takto chápu Tvou otázku.

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Platí totéž, co při masturbaci- kdo tvrdí, že v životě nekrad, onanuje dodnes, anebo do stáří, nebo jak je to přesně…

An, vězení svejch zásad je jiná kat., do který v tomto případě patřej jenom polepšení kleptomani. Ve stejným vězení žijí i napravení alkoholici či vyléčení kuřáci- brrrrrrrr, strašná představa! To už je lepší si dát cígo! ;)

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Především lže! S kradením člověk začne sotva se naučí chodit a považuje to za přirozené. Někteří to mají i v dospělosti jako smysl života a dosahují pozoruhodných zisků. Nebudu jmenovat. Cikáni, podnikatelé, politici…:-)

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Medulka.013

V životě jsem nikdy nic neukradla a nechlubím se tím ani si na to nestěžuji a žiji poklidný život bez lži.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Každý člověk někdy v životě něco ukradnul, i kdyby to byl jenom bonbon mladšímu sourozenci. Kdo tvrdí že ne, lže!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elixír

Jediný člověk, který nikdy nic neukradl a nelhal, byl Ježíš a o panence Marií se dá pochybovat. Byla však vybrána z čistou duší a odměněna synem. Alespoň tak to vidím já. Všichni ostatní jsou lháři a časem přicházejí do nedostatečné pravdy. Jde o hyrearchií vědomosti a poznatku. Tak-že jsme všichni něco ukradli a všichni lžou z přesvědčení. Doporučují prostudovat pohádku, Šťastný smolař. Skutečnost, asi.

Upravil/a: Elixír

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

Avatar uživatele

anonym

Myslím,že něco na to je přece jenom trochu víc,takový čich mají lidé,kteří jsou duševně probuzeni a to z vypracováním svého intelektu v duševní a duchovní oblasti (hluboké studie) nebo uměle-psychedelicky,pro­tože normální člověk i kdyby si něčeho takového všimnul,tak by mu tak okatě ani neuvízlo na paměti.

Pumex

Odpovědět
Vložena před 698 dny

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-smazal-a-proc-otazku-o-zapachu-starych-lidi#discussion

před 2509 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad medulienka,

jde samozřejmě o nadsázku.

před 2510 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Pumíku jsi odhalena 😁

před 2511 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Už jsem na to přišla Pumíku

máš tu 4 nicky Kvidlos, pumex, annáls, amen, jestli
s malým a nebo velkým. Dlouhým krátkým už nevím.

před 2511 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jste tupá mlátička, která nahlásí všechno, co odpovím bez vlastního zamyšlení?ČID aha.

před 2511 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Ad pumex

Nauč se především číst ano! Než začneš něco
psát do Diskuze.

Kepler nemá nick Kripler zapamatuj si to.

před 2511 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2511 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

prujmex, stěmi husami je to out, dneska říkáj- netykat, zazoba jsme spolu nešoustaly. Znám z MHD!

před 2511 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Já s tebou taky ne. Potrefená husa se
vždy ozve, když má druhý pravdu že?

před 2511 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=1Y7WQTT2WEQ

před 2511 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kriplere, nezáviďte nebyl byste v jejich situaci jiný to mi věřte, nicméně je to tak a jinak to nebude nebo si snad myslíte, že se od bezdomovce vypracujete na říšského vůdce a všem vyprášíte kožich podle svého uvážení?životní role někdy nedává na výběr.

před 2511 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Můj nick je Kepler. S takovými trolly jako jste vy zametu jednou provždy a nejen já. Takových už tu bylo 🙂 Buď se budete chovat slušně a jako člen této komunity, nebo si odejděte ztěžovat na lampárnu.

před 2511 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

bůh vás miluje!

před 2511 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek