GangstaHelper

Reklamace u T-Mobile

Asi v březnu jsem koupil přes Aukro Nokii, deklarována jako v dobrém stavu a plně funkční, se zárukou do 6.12.09. Celá aukce proběhla vpořádku, telefon přišel, opravdu v super stavu, musel ležet někde v šuplíku. Po několika hodinách jsem si ale všiml vadného pixelu na displeji, který svítil stále modře, byl ale vidět jen na černém pozadí. Opraví mi to u T-Mobilu ? Má cenu ho dávat na měsíc pryč ?

Nejlepší odpověď
Lencis

Dobrý den,
v otázce to neuvádíte, ale předpokládám, že s telefonem vám došel i doklad o koupi s razítkem. Případně i záruční list. Reklamaci musíte uplatnit dle informací na potvrzeném záručním listě. Pokud nemáte záruční list, či není řádně a plně vyplněn, uplatňuje se reklamace u prodejce (tím nemyslím prodejce na aukru, ale prodejce původního, tedy toho kdo má razítko na prodejním dokladu.)

Pokud šlo o oficiálního zástupve firmy T-mobile můžete uplatnit reklamaci v jakékoliv značkové prodejně T-mobile.

Otázkou však zůstává, zdali dojde k nápravě a hlavně zda-li to vůbec má cenu. Vada subpixelu je neopravitelná, muselo by dojít k celkové výměně displeje.

Mám osobní zkušenost s reklamací u T-mobile a to i v záruční lhůtě!!! 2× po sobě mi vrátili mobil ve stejném stavu v jakém sem ho posílala a vždy mi bylo jen řečeno že u nich se vada neprojevila. Každá reklamace trvala vždy skoro měsíc, což pro mě znamenala doba bez mobilu a ve finále jsem se stejně naštvala a koupila mobil nový!

Jestli vám vada opravdu vadí, zkusit to můžete, ale obrňte se trpělivostí.

Přeji hodně zdaru.

Další odpovědi
Dandi

mrkněte na zdroj. Pokud jsou podnínky stejné jako u monitorů, pak můžete reklamovat až od tří vadných pixelů. Záleží to na tříde displeje.

Zdroj: http://forum.zi­ve.cz/viewtopic­.php?f=955&t=1022803&p=5­592764

alenka901

určitě by to měl opravit T-mobile pokud je telefon v záruce

Attack-design

sice nevíte historii telefonu ale určitě bych ho šla reklamovat, nic za to nedáte, maximálně vám reklamaci zamítnou

pepee32

jestli míte záruku tak by opravce měl záruku uznat