Avatar uživatele
adri26

Mám vadný pixel?

Dobrý den,
mám nový telefon sony ericsson live with walkman.Po měsíci používání se mi uprostřed displeje udělala malá černá tečka(pixel).Mys­lela jsem si,že to je vadný pixel,ale zkoušela jsem aplikace na opravení vadných pixelů a nic se nezměnilo.Ale zjistila jsem,že když otevřu messenger,černá tečka zmizí.Nevím jak je to možné.Nevíte co s tím mám dělat nebo co to je?Děkuji.
Doplňuji:
Omlouvám se,ikdyž otevřu messenger,tak je to vidět,asi jsem se přehlédla.

Zajímavá 0 před 3724 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Quimby

Vadný pixel se nedá opravit aplikací.
Když klikneš na klávesnici jako na volání a napíšeš tam ##7378423## , tak se ti objeví servisní menu, tam dej service tests a pak klikni na displej, pokud se tam tečka nezobrazuje, tak to není pixelem.
Kdyžtak ho zkus vypnout a zapnout, popřípadě zapnout bez SD karty a SIM karty
Doplňuji:
Tak pokud je to vadný pixel, tak jedině vyměnit celý displej, ale to je dost drahé, ale měla by na to platit záruka. Takže ho kdyžtak odnést do servisu.

Upravil/a: Quimby

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Zkus tu záruku, ale většinou se u displejů toleruje několik vadných pixelů ( hotpixelů), jako nepoškozený displej. Každý výrobce to má jinak.

Vadný pixel se programem „opravuje“ na snímačích foťáků. On se vlastně neopravuje ale vyřazuje se a jeho činnost přebírají sousední pixely. Říká se tomu pixelmaping.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek