Manuel

Registrační kód ke hře NHL 09

Dobrý den
Nainstaloval jsem hru NHL 09 ale chce to po mě registrační kód. Nevíte jaký je?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Ten je napsaný na krabici nebo na nějakém papíru dodaného v krabici ke hře.

Další odpovědi
masakrmen

No tak jestli sis koupil originální hru, tak by to mělo být napsáno buďto na vnitřní straně krabice anebo zezadu na návodu. No a pokud sis NHL stáhl (nelegálně), tak si to najdi na netu, koluje jich tu hodně ;)