VFerre

Registrační číslo SŠ.

Dobrý den!
Můžete mi prosím poradit do kdy, tak mám přibližně dostat registrační číslo? Poslal jsem přihlášku na školy dne 20.02.2014. Obě školy dostaly moje přihlášky, ale nic jsem nedostal pak. Jedna škola říká, že 15.března budou uveřejněny ve škole a na internetu výsledky kdo je přijat. Bude to napsané registračním číslem.V podmínkách je ještě napsáno, že musím se účastnit pohovoru(jak?kdy?). Já nic ještě nedostal. Mám jim napsat? Druhá škola na stránkách nic nemá kdy se co koná, tak o ničem nevím. Moje známa hned dostala registrační číslo apod.
Prosím o pomoc a velice děkuji!

Odpovědi
zzzzz

Já bych na tvém místě do těch škol zavolala, přímo na studijní oddělení a zeptala se tam. každá škola si to dělá podle sebe a tady ti nikdo žádné konkrétní datum říct nedokáže.