redy

Ředitelský volno na 21.12

Hezky to vyšlo, budem pěkně pohromadě.
novinky.cz
Jedu na hory možná 🙂
Máte v práci taky volňáska? Nebo musíte fakčit:(

Nejlepší odpověď
badisko

nee fachcit nebudu je zimni slunovrat a o tomto svatku a jemu podobnych nefacham…

Další odpovědi
Drap

Budu slavit slunovrat. Práce počká

tyrox

U mě je to tak,že budu muset být ve škole 4 hodiny,takže celkem nuda.Stejně konec světa nebude.Jen zase média řádí,aby zapadli.

Rocker

Budu v práci,ale jen dopoledne,děti končí ve škole dřív.V 17 hodin zamknu družinu a vrátím se až příští rok:-))