Iceman88

Taky máte mezi svátky volno?

Já v práci končil už 19. prosince ve středu a do práce jdu až 7. ledna, u nás ve firmě se totiž nepracuje. Taky budete tak dlouho doma? 😉

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… co to je volno ??? … u nás jedem nepřetržitě 24/7/365–366 …

Další odpovědi
Drap

Já jsem skončil už před několika léty a mám trvalé volno.

quentos

Já jsem poctivě pracoval až do 21. 12., tehdy jsem však končil už v 9.00 ráno. Do práce jdu sice už ve středu 2. 1., ale těším se. (Výjimečně jsem tam na dvě hodinky byl i dnes.) Takže to mám daleko lepší než ti, kteří možná půjdou až sedmého, ale netěší se.

nyjono

Já mám volno, kdy si ho naplánuju.
Není to lepší, než čekat, jestli ti vedení volno dá nebo nedá, jestli ti dovolí dovolenou, kdy ty potřebuješ, atp? A kolik ti za to volno zaplatí? Jaká bude v lednu výplata?

aliendrone

Volno je pro sraby. Je sice fakt, že o Vánocích jsem pro samé žraní a tak vůbec Arbeit macht nebyl moc frei, ale nyní jsem už svobodný až až! A co bys tak asi chtěl dělat, když ne DĚLAT? Válet si šunky? Toho si ještě užiješ, až tě šoupnou do penálu! ;) :D :D

Malvína

Ano, také jsem byla naposledy v práci 19.12. Večer byl vánoční večírek (mimochodem úžasný!! :) a pak nastala pohoda. Do práce jdu 2.1., t.j. ve středu.