Moneyy

Můžu se nechat tetovat, užívám-li prášky na ředění krve?

Dobrý večer,přibližně před měsícem mi bylo zjištěno, že mám embolii plic,užívám prášky na ředění krve – Eliquis 5mg. Dva prášky denně. Chtěla bych vědět, zda se můžu nechat tetovat.Dva dny zpátky mi doktor řekl že podle výsledků mám vysokou sraženlivost krve, takže je možné, že budu užívat prášky doživotně. Před embolií jsem několikrát tetovaná byla.

Nejlepší odpověď
Edison

To je dotaz jedině na lékaře. Na lékaře, který vás zná a zná váš stav!

Další odpovědi
da ny

Zeptejte se lékaře.
Zvažte, zda se nutně potřebujete zařadit do nového „stáda tetovaných“.
Zkuste se ozdobit jiným šperkem. Vyniknout jinak.