juie

Recept na dort pro sedleté dítě

prosila bych recept na narozeninovej dort pro prvňáka

Nejlepší odpověď
panenka

já svým dětem dělám krtkový dort nebo písecký dort protože jim chutná.zde v odkaze jsem vám našla recepty dorty tak se podívejte.

http://www.prima-recepty.cz/re­cepty/dorty/

Další odpovědi
jajinka

I já dělám krtkův dort je moc dobrý.Pro prvńáčka bych ho ještě dozdobila třeba lentílky.

člověk

Udělejte hlavně svůj dort."Který budete moct každoročně obměňovat a na které se bude vaše dítě každoročně těšít.A věřte,že i v dospělosti vás o něj bude žádat.
Nejlepší na základ je obyč.piškot,váha vajec se našlehá s váhou kr.cukru a trochou vody,po 20 min.šlehání zamícháte mouku,váhy vajec,hladkou jak dort má být vlhky,hrubou na suchy piškot,promažete marmeládou a pomažete krémem/litr mléka,uvařit do něj tři podinky a trocha cukru,po vychladnutí,naš­leháte čtvrtku másla s cukrem do bílé pěny a přidáte podink,sladkost podle vás/dozdobíte,že­lém,lentilkama,ne­bo čokoládou,a každý rok můžete vymýšlet jiný tvar,po upečení v pekáčí,vejde se vám tam piškot asi z 10 vajec,můžete dělat domečky,autíč­ko,lokomotivu,je to krásná zábava a není to složité.A jen se zeptáte,jaký chce dort letos.