Ráno je chladno, odpoledne teplo, jak se v takovém počasí oblékáte?

vemete si ráno na sebe teplejší oblečení které pak nesete v ruce,nebo se ráno mín oblečete a je vám zima?

Nejlepší odpověď
iq

Já se ráno míň oblékám.Ale mám 2 malé výhody.Jsem otužílý a hodně chlupatý,takže takový malý svetřík si nosím sebou vlastně pořád 🙂

Další odpovědi
Martina S.

Ráno jsem šla do práce v džínách a krátkém tričku a v zimní bundě a z práce si ponesu bundu v ruce. Je dnes horko jako v létě.

Miroslavst

Protože na pincku fouká, snesu bundu ráno i odpoledne. Přesto se vracím domů až k večeru a to se ta bunda opět snese.