luky.1986

Rada s mottem tetovani – napada vas nejake motivacni motto?

Ahoj, napada vas nejake motivacni motto? Neco jako: kazdy jsme strujcem sveho stesti, jaky si to udelas, takovy to mas, chces to? Udelej to! Od nikoho nic neocekavej, je to jen na tobe..

Melo by vystihovat, ze samo nic neprijde, vsechno je jen na nas samotnych atd.

Nejlepe v anglictine, s ceskym prekladem:-)

Dlouho jsem se dostaval ze smrti sveho taty, ktery umrel jako spolujezdec v aute opileho kamarada.. (nikdo nevedel, ze je opilej) schodou nahodnych udalosti jsem v tom aute nesedel taky… Rok po ztrate taty jsme prisli o dobre rozjetou rodinnou firmu, kterou tata budoval celej zivot, o nas dum.. rozjel se kolotoc udalosti, kdy jsem si rikal, ze vsechno se proti nam spiklo a vsechno svaloval na ,,neprizni osudu`` I kdyz sam vim, ze jsem se tenkrat misto svalovani viny na ostatni, mel snazit vic i kdyz jsem makal jako dabel, cekal sem, ze se spoustu veci vyresi samo..

Chci proto tetovani, ktery mi bude pripominat, ze jen ja sam rozhoduji o tom, jak se budeme mit, ze ja sam jsem strujce sveho stesti:-)

Nejlepší odpověď
iceT

Pokud jsi včera upadl,dnes povstaň.

Pokud něco chceš,nesmíš se vzdávat.

Nemůžeš zastavit vlny,ale můžeš se naučit surfovat.

Tvůj život je výsledkem rozhodnutí, které děláš.Pokud se ti tvůj život nelíbí, je načase vybrat si lépe.

Dnes jsi opět o den blíže svému cíli.

Nejjistější místo, kde naleznete pomocnou ruku, je na konci vašeho ramene.

Náš největší úspěch není v tom, že nepadneme, ale v tom, že vždy vstaneme, kdykoli padneme.

Životní úspěch nezávisí na podmínkách, které máme, ale na našich rozhodnutích.

Člověk bez cíle je jako loď bez kormidla.

Člověk není poražen, je-li sražen k zemi. Poražený bude jen když na té zemi zůstane.

Překážky se stavějí do cesty obyčejným lidem proto, aby z nich stali lidé neobyčejní.

Soustřeďte se na to, kam chcete jít, nikoli na to, čeho se bojíte.

Před námi jsou lepší věci než ty, které zůstaly za námi.

Nikdo neví co může vykonat, do té doby, než to zkusí.

Ten nejpomalejší, který neztratí cíl z očí, jde stále ještě rychleji než ten, který bloudí bez cíle.

„Pokud procházíš peklem… nezastavuj se…“
( If you are going through hell… keep going…)

ovšem s překladem si budeš muset poradit sám…

Doplňuji:
ale asi bych si nechala česká slova

Další odpovědi
Lamalam

Na tebe by se hodilo např. „I have my own opinion!“

arygnoc

čo tak podľa nájdeného motta žiť?
a nie sa ním počmárať.
dnes je už počmáraný nejakým múdrom kadekto, nebudete žiadny originál.

;-Q

Awe

já osobně mám tetování na předloktí (krom jiného) s latinským nápisem… „Mors ultima linea rerum“ v jednoduchém překladu „smrti vše končí“ taky mám k tomu svůj důvod :)

dědapetr

Vůle člověka – to je jeho štěstí.

„Co osud nedal, nemůže ani vzít.“

„Každý je tvůrcem svého osudu.“

anonym

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/b6­/26/c7/b626c783e70446294­2c3a3e40413ccec­.jpg

Minas

asi se to nehodí, ale co ty víš „Do it ! Just do it!“

a623682@drdr

arbeit macht frei

luky.1986

Pumiku, pekny.. co znamenaji ty zkratky pismen?

anonym

Monogramy,které můžete zajisté libovolně dosadit.