Avatar uživatele
takhlene

Prý existuje nějaký přístroj na omlazení a vyhlazení pleti, jak se to jmenuje?

Používá se to také po akné, na jizvy, kde se to dá koupit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Adlim, rynek878 před 4223 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Mladý muži (jste mladý?), vy o sebe zřejmě moc pečujete...
Doplňuji:
Snad pomůže odkaz: http://www.javurkova.estranky. cz/…

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Radiofrekvenční přístroj využívá unikátní radiofrekvenční technologii k řízenému zahřívání pokožky. Radiofrekvenční přístroj využívá radiofrekvenční systém pro hloubkovou řízenou RF penetraci s možností monopolární, tripolární nebo hexapolární radiofrekvence.

Radiofrekvenční vlna vstupuje přes povrch pokožky do podkoží (proniká 15 – 20 mm do tkáně), kde intenzivně zahřívá tukové buňky (na 48 °C, v oblasti krku a obličeje se má pohybovat teplota od 39 – 44 °C), redukuje celulitidu, vypíná a vyhlazuje pokožku.

Dochází ke stažení a vypnutí původně uvolněné a povadlé kůže na celém těle včetně obličejových partií a oblasti kolem očí, přičemž dochází k odstranění vrásek. Ve tkáni, vlivem působení energie – zahřátí, dochází k rozrušení tukových buněk a jejich redistribuci, ke kontrakci a multiplikaci kolagenových vláken (nový kolagen zvyšuje elasticitu, pokožka je pružnější, zářivější a mladistvější), zvýšení krevní mikrocirkulace, zlepšení zásobování tkání kyslíkem a k podpoře přirozených regeneračních metabolických procesů (podporuje se tvorba elastinu).

Názvů přístroje je víc podle výrobce.

Zdroj: http://www.omlazeni.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Jednoho moraváka soudili za pálení slivovice na černo., on ale soudu argumentoval, že i když u něj nalezli destilační přístroj, kořalku nepálil. Přesto byl odsouzen. V zápětí po vynesení rozsudku dotyčný požádal také o trest za znásilnění. Na dotaz udivedené soudní stolice, kdy a koho znásilnil odvětil, že nikoho, ale má na to přístroj.
A právě toto "udělátko", je-li aktivně užíváno, spolehlivě ženám vyhlazuje vrásky a zjemňuje pokožku jakož i navozuje jejich dobrou náladu a kupodivu příznivé účinky má i na veškeré procesy mužského těla!
Snad jsem tento poznatek z praxe nepopletl.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
maja68

Nemôžem si ageLOC vynachváliť, zjemňuje vzhľad línií a vrások, obnovuje pleť, taktiež revitalizuje vlasovú pokožku a obnovuje telo. Keď sa chcete dozvedieť podrobnosti, ozvite sa mi na Email ;)

před 4213 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek