koník.

Prosím, víte někdo odkaz na stažení pdf Technické kreslení.

Nejlépe DRASTÍK, ŠVERCL, KLETEČKA a FOŘT, nebo klidně někdo jinej, hlavně aby to nebyly fotky ale funkční PDF kde se dá vyhledávat pomocí Ctrl+F.
MOC děkuji :)

Nejlepší odpověď
barnajka

Nevím přesně, co potřebuješ (to víš – baba, technika je pro mě španělská vesnice :)
Ale zkus se sám prokousat výsledky na PDFQueen – namátkou jsem pár souborů otevřela, pdf funkční jsou…nebo minimálně ty ‚moje‘ byly.
Teď už teda jenom mít štěstí a najít tam přesně to, co hledáš :)
http://www.pdfqu­een.com/technic­ke-kresleni