prosím Vás jak si vypočítat polovinu trestu?

Bylo mi soudem uloženo zakázání řízení automobilů na 8 let. je mi počítáno odebrání dokladu 12.8.2006. byl jsem i ve vězení 247 dní. podmíněčně propuštěn 6.2.2008, podmínkami skončila loni v září. Kdy je polovina a kdy žádat o prominutí. Děkuji Foltýn

Nejlepší odpověď
anonym

8let zákaz řízení,tak to muselo být bud zabití,nebo alkohol a zabití,to je lepší obrátit se přímo na právníka který vás bud zastupoval nebo si najít právní poradenství

Další odpovědi
standa

Odhaduji, že zákaz řízení jste obdržel v souvislosti s trestnou činností, za kterou jste byl odsouzen k vámi zmiňovanému trestu odnětí svobody.

Pokud to tak bylo, tak trest zákazu řízení vám začal běžet od právní mocí rozsudku nebo trestního příkazu, kterým jste byl odsouzen…, což bylo nejspíš do konce roku 2006.

Dnes je 6.2.2011, takže vám již polovina trestu uplynula a vy můžete podat žádost o prominutí zbytku trestu zákazu řízení.