Prosím Vás dokážete vytvořit obyčejnou větu na tyto slovní druhy ? 17215732 já to opravdu nedokázala. Děkuji za pomoc

Nejlepší odpověď
chudst

Nejdrive si to prepiste.

Podstatne jmeno, predlozka, pridavne jmeno, podstatne jmeno, sloveso, predlozka, zajmeno, pridavne jmeno.

Co treba tedy: Kniha s otrhanymi listy je s nimi krasna.

Je to trosku kostrbate, ale proc ne, urcite vymyslite neco lepsiho. Co tedy treba – „Peta s Marketou jsou bez nas skveli.“

Další odpovědi
annas

Měl(a) byste se pokusit sám (sama). Jde určitě o DÚ, chce to jen trochu přemýšlet. Není žádoucí vypracovávat domácí úkoly.

Chudst má s vámi slitování, proto vám vyšel vstříc a pomohl… Budete se ve škole chlubit cizím peřím?

Drap

???? Odpověď: 72145 5478,4571