Octane

Pomůžete najít nějaké on-line procvičování na závěrečné zkoušky v oboru elektrikář ve stylu doplňování jako u testu?

Dobrý den. Prosím sháním nějaké online procvničování na závěrečné zkoušky v oboru Elektrikář něco ve stylu jako na škole doplňnování Y/i . Existuje něco takového vůbec? Popřípadě prosím odkaz. Děkuji.

Prosím sháním nějaké online procvičování na závěrečné zkoušky v oboru Elektrikář ve stylu jako na škole doplňování Y/i

Odpovědi
Edison

Ve škole nic nedoporučili? Elektrika je jednoduchý obor, ve kterém stačí pár základních pouček, kapka matematiky a HODNĚ přemýšlet.

orwell

Tak třeba tady:
https://testi­.cz/testy/jine-vedy/zaklady-elektrotechniky/
https://testi­.cz/testy/ostat­ni-technika/zaklady-elektrotechniky/

elkon

Edison, podle toho, co píšeš o oboru elektro, soudím, je jsi kuchař, maximálně popelář.

Edison

Evidentně toho o elektrice vím mnohem víc, než Ty. Že je elektrika složitá si myslej jen ti, co tomu nerozuměj.

elkon

Samochvála od jakživa smrdí.

Edison

Živí mě elektronika přes 40 let a něco za sebou mám po celé Evropě. A vím co znám a co ne. Myslím, že vzhledem ke zkušenostem si už mohu dovolit posoudit své elektro schopnosti.