Prosím,prosím ,doporučíte mi film u kterého mi bude běhat mráz po zádech ?!

Nejlepší odpověď
pusinka50

Já stále oceňuji starou klasiku. Mně se moc líbil film Lovci myšlenek – samej mord a napínavé až do konce. Dál Nezvratný osud 1. a 2. díl. Nebo Predátor, Terminátor, Vetřelci, Volný pád s M.Douglasem nebo Dokonalá vražda s M.Douglasem a G.Paltrow, Wall Street s Ch.Sheenem, Mlčení Jehňátek s A.Hopkinsnem, Den nezávislosti, Den poté, Sběratel polibků s M. Freemanem a A.Judd, Jason, Armagedon s B.Willisem, Dvojí obvinění s A.Judd, Zloděj životů s D.Washingtonem a A.Jolie, Spiknutí s M.Gibsonem a J.Roberts, Záblesk s M.Douglasem a M.Grifitovou, Sedm s B.Pittem a M.Freemanem, Komando s A. Schwarzenegerem, Specialista se Stalonem…uf, už dál mě zrovna nic nenapadá.

Další odpovědi
kamera

S tebou mě baví svět?

Drap

Pusť si záznam ze sněmovny.

Lyn

Není to zrovna film, ale na rozzlobených mužích můžeš vidět i to, co jsi nechtěl.

Pájo

Seven (Sedm)
Hide and Seek (Hra na schovávanou).
nebo postarší Sixth Sense (Šestý smysl)
svým způsobem i Starship Troopers (Hvězdná pěchota)

Dobré tipy má pusinka50… (Terminátor, Vetřelci, Komando…)
Doplňuji:
Pandorum (Symptom Pandorum)
TheExpendables (Postradatelní)
The Ring (Kruh)
Cube (Kostka)
Sunshine (Sunshine)

led

Pozrite si prenos z parlamentu alebo senátu. Aj dnesných horúčavách vám bude zima z budúcnosti.
Žiaľ netýka sa to len mocných v ČR, aj na Slovensku máme podobné zimomravohorové zázraky.

terry

Nebo Marečku, podejte mi pero.
Kdybych měla znovu chodit na průmyslovku, z toho mi jde vážně mráz po zádech. I když jsem si to užila 🙂.

Deli

Den poté… Samý sníh, mráz, led – z toho by Ti mohla být zima i v tohle horku.

RyuzakiKate

Spalovač mrtvol s famózním R. Hrušínským.

SimakPida

Za mě každopádně starý český film Vyšší princip nebo Kladivo na Čarodějnice nebo snad Přežil jsem svou smrt.Tyhle filmy považuju za skvost domácí kinematografie v žánru drama.Ze zahraničních filmů mužu doporučit film 13.

kelley

Doporučil bych i polozapomenutou „Podobiznu“ z 50. let. Natočeno v ČSR podle N. V. Gogola.