Ane*

Prosím potřebuju poradit vím, že už jsem to sem jednou psala, ale proč se zvišuje kriminalistika mládeže?

Jde o to, že to mam mít do školy na psychologii jako referát. Něco jsem už napsala, ale jí to nestačí a já už nevim co bych tam napsala tak potřebuju nějaký nápady.. Moc děkuju :))

Nejlepší odpověď
quentos

kriminalistika se nezvyšuje … zvyšuje se KRIMINALITA (kriminalistika je vědní obor)

Další odpovědi
jmhad

protože řada lidí neumí pravopis

hanulka11

Protože stále více mladých hraje automaty ,kouří, pije a shání fet a nemá na to peníze ,tak si je musí někde opatřit .
Vše pak končí buď krádežemi, nebo násilnými trestnými činy
Doplňuji:
ano kriminalita – pokud napíšeš kriminalistika se zvyšuje dostaneš za 5
je vidět že quentos je učitel

dudu

Protože mládež má dnes nastaveny jiné životní priority. Ještě v mojí generaci např. pro chlapy byla prvořadá práce, rodina a čest – platilo slovo a podání ruky.

Conchus

až se naučíš gramatiku a správně používat jednotlivé výrazy, tak ti dojde

huxa

protože je čím dál více lidí na Zemi a tudíž i víc mládeže a tudíž i více kriminalistiky mládeže

radce

No, po sametove revoluci jsme prestali lezt do riti Rusku a obratili jsme se druhym smerem se vsim, co tento obrat prinesl.
Volna vychova deti, minimalizace prav ucitelu a vychovatelu, zakaz telesnych trestu a predevsim tezke postihy za poruseni, karierismus rodicu na ukor casu na vychovu ditete v rodine, dostupnost internetu, dostupnost lehkych i ostatnich drog…
Takze deti bud sedi doma na prdeli u compu a zerou hamburgery a nebo venku pachaji trestnou cinnost – tech vyjimek je zalostne malo…

Sůwa

Ještě drobná oprava – zvyšuje se, ne zvišuje ☼