Gami.Pet

Prosim odpovězte ! 🙂

Psala jsem i na zpovednici..uz skoro 5 dni me boli hlava ne v kuse,je to u prostred hlavy a na zadu nekdy moc vyrazne jindy ne dnes me nejk neboli,piju vodu i jim takze..a nekdy se mi stane jak jsou mozkove zilky tam me to na jedne strane boli.krece cca 7–8 sekund a za druhe taky se mi stane ze kdyz spim prestanu dychat a pak se vzbudim hned dycham vetsinou se mi zda ze se topim mam s tim prvnim problemem jit k lekari?mela jsem menstruaci pry to muze byt s toho tak nwm

Nejlepší odpověď
anonym

Bez diskusí – hned zítra směr lékař!

Další odpovědi
badisko

lekar …a udivuje me ze nekdo koho boli jlava 5 dni vkuse jeste nesel za lekarem …bolest je od toho aby napovedela ze je neco spatne …

Nikolka115

Ráda bych vám pomohla ale je mi líto …naštivte lékaře moůže to být vážnější