zbysek

prosim o radu…jsem nezamestnany na Uradu prace jsem nezadal o podporu

jsem tam prihlasen pouze proto aby za me bylo odvadeno pojisteni,ted se me naskytla moznost prace,kde je zapotrebi zdravotni kurz,myslite ,ze me ho zaplati Urad prace?????

Nejlepší odpověď
L.Knize

Zeptejte se jich. Ale pokud nemají zdravotní kurz v nabídce rekvalifikačních kurzů, tak asi těžko.

Další odpovědi
AndreiRanger

Obávám se, že si kurz budete muset zaplatit sám, ikdyby byl v nabídce rekvalifikací, všeobecně nejsou na nic peníze:-(

panenka

Pokud jste na úřadu práce tak vám kurz hradí oni .