pejsek123A

prosím o radu co musím splnovat když chci vyhlásit osobní bankrot.děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Zde se vše dočteš.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/O­sobn%C3%AD_ban­krot

Další odpovědi
anonym

Také je požadován čistý trestní rejstřík a několik dalších náležitostí. Sestavení návrhu není úplně jednoduché, v každém větším městě zpravidla funguje bezplatná právní poradna pro lidi, kteří potřebují pomoci a poradit v těchto případech. Je třeba se vždy předem telefonicky objednat.

anonym

Internet je v tomhle směru hodně pochotný poradit:

Podmínky osobního bankrotu
Podmínky pro vyhlášení osobního bankrotu

  1. Dluhy nesmí být z podnikání
  2. Dostatečný příjem, který pokryje alespoň 30 % dlužné částky
  3. Doba splácení je 5 let – bankrot je výhodnější než nepromlčitelné exekuce

Doplňuji:
Nejvhodnější je nechat si žádost o oddlužení sepsat právníkem.