Oddlužení – nebo nová půjčka.

Máte hodně dluhů a nevíte jak dál,zase další úvěr ,ale jak dlouho a kdo Vám ho dá.Kolik Vás bude stát ,získáte tím něco? Otázek je hodně ,ale odpověď .Jak pomoci – je pomoc. Oddlužení s právní ochranou . Napište.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Když už jste zadluženi tak rozhodně na další úvěr a už ne za „lichvářské“ úroky. Rozumný úrok je cca do 30%

Oddlužovací společnosti Vás dluhů NEZBAVÍ, naopak jím ještě platíte a ne málo mnohdy. Když to napíšu co nejjednodušeji tak oni pouze slíbí, že se POKUSÍ vyjednat s bankou nebo s jiným subjektem, kde dlužíte nižší splátky, ale co jsem četl tak banky se s nimi nebaví, tak Vám nic nevyjednají.

Poraďte se v nějaké poradně, např.

Poradna při finanční tísni
http://www.fi­nancnitisen.cz

Další odpovědi
fiurasek9

Pokud ještě nejste v registru dlužníků jsou možnosti refinancování,kon­solidace úvěrů a to z úrokovou sazbou u při účelových úvěrech
kolem 4%
a neúčelových úvěrech kolem 5,5%úrokové sazby.
musel bych vědět co máte za úvěry

Michálek1245

Ono je to hodně individuální. Někdy pomůže refinancování, někdy oddlužení. Ta situace, která k tomu vede, je v drtivé většině případech individuální a je třeba ji takto posuzovat. Protože brát něco paušálně tak, že budeme to dělat jenom tímhle nebo tamtím způsobem, je cesta do bezvýchodné situace. Nebo to je aspoň můj názor.

kapka

A co máme vlastně napsat? Jak zní otázka?