Prosim o pomoc ve složení k omlově mam jit vypovídat jako svědek k soudu a chci využít §100 děkuji

Nejlepší odpověď
Elk

Pokuste si napsat o pomoc na tuhle adresu:
poradna@opplzen.cz nebo zavolat přímo na telefon : 777944563
Velice rádi Vám pomůžou s jakýmkoli problémem, jsou moc ochotni.

Další odpovědi
Fidel

Nevím co tady pohledáváte. Vzhledem k tomu, že víte, že chcete vypovídat podle §100 (a víte jakýho zákona?), tak jste asi práva natolik znalý, že se ani ptát nemusíte. A nevím tedy s čím přesně potřebujete pomoci…