Avatar uživatele
klaruška

PROSÍM O ODPOVĚDI…

Zdravím všechny..:) chtěla bych se zeptat , jestli někdo z Vás má nějaké zkušenosti s prášky na hubnutí.. pokud ano, chtěla bych Vás požádat o název a nějaké bližší informace( plus a mínus..) Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5029 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zdaleka se všem práškům na hubnutí vyhněte. Volte ke zhubnutí přirozenou cestu.

Já jsem asi před 10 – 12 lety zblba, pila kokteily na zhubnutí (dokonce na doporučení lékařky) a zkazila si zažívání. Dodnes mám problémy s přijímáním určitých druhů potravy.
Doplňuji:
Bubco, i já jsem kdysi poslala Kč 20 a dostala tutéž odpověď.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Tak,takove rady snad ne,to uz tady bylo mnohokrat,ale nejlepsi prasek ?snad na prani,to by slo..Ale jinak pohyb,zmena strav.navyku atd.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nebrat osobně!! Taková „Malá příhoda z natáčení“. V novinách inzerát,slibující zaručený superrecept na zhubnutí.Za mizernou dvacku.Každý,kdo poslal dvacet korun,opravdu dostal dopis,v něm lístek, a na něm ona rada:„Nežer“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Wanny

Prášky na hubnutí, to ne, možná zhubneš, ale za chvíli máš váhu zpátky, já jsem začal místo prášků se více pohybovat, hodně pít a menší porce jídla a víckrát denně, pak jsem se dostala náhodou k doplňku stravy Emulips, ten jsem užívala jsou to bylinky olejíček a zhubla jsem, tak mě to zaujalo, že dnes jsem nez, distr. OKG-family a pomáhám mnoha lidem, pomůžu i tobě koukni na můj web. a napiš mi na mail

Zdroj: www.trvaly-prijem49.affi­liateweb.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek