bedunka

Prosím,kde seženu skutečnou domácí práci bez placení za pochybné katalogy?

Odpovědi
anonym

já se o to snažím už několik dlouhých let a 0,00.....Všechno jen podvody, nebo tak moc mizerně placené, že je to až trapné a ponižující, makat za opravdu pár kaček od rána do večera, zanedbat kvůli tomu i domácnost a děti, ani na úřadu práce nic takového nemají, ptala jsem se a paní mi řekla, že si nepamatuje, že by tam někdo nabízel domácí práci, to snad jen po známosti

hanulka11

to bych taky ráda věděla nic takového zřejmě neexistuje – když čtu ty podvodné inzeráty .......

seira

Já mám dobrou zkušenost s http://www.de­dra.cz/cz/moz­nosti-spoluprace/
Dnes byla dokonce spuštěná mapka, kde si podle místa bydliště můžete vybrat svého koordinátora, který vám rád poradí a se vším pomůže. To však není podmínkou, poradit vám může kterýkoliv koordinátor – ale ne osobně. To ale záleží na vás, jaké formě komunikace dáváte přednost.