aramah

Prosím co s očima slzení po ránu je to nepříjemné zkoušela jsem i teplou vodu ,studenou a nic .

byla jsem i u očaře prý dobrý ale není každé ráno to samé nic nepomáhá další nápady nemám.Trvá to i hoďku než to přejde. Děkuji za rady.
Doplňuji:
Děkuji alergii netrpím ale je to možné proto si zajdu k tomu doktorovi prosím napište mi jak se jmenuje nemyslím ten doktor ale obor neumím to ani vyslovit děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Možná se jedná o nějaký druh alergie..netrpíte alergií? Nebo si zajděte k lékaři,ať Vás na alergii vyšetří.
Doplňuji:
Popelko,mě to napadlo proto,protože manžel je alergik,já jsem na to nikdy netrpěla,ale tak posledních 10 dní se ráno probudím,oči mám oteklé zahnisané,omeju se a ještě tak hodinu mě to zlobí. Už mě taky napadlo,jestli to není nějaká alergie,ale nechtěla jsem si připustit,že bych ji mohla mít po tolika letech.

Další odpovědi
1popelka1

Zkuste Visin, alespoň bratrovi zabírá.

Nebo nevětráte přes noc a neležíte u okna? Můžeto být z průvanu, když říkate, že je to po ránu…
Doplňuji:
Vidíte, Kropítko, alergie! Hlavně, že jsem měla stejný problém jako Aramah a nedocvaklo mi to – taky jsem po ránu slzela (i přes den) a byla to alergie. Takže si určitě zajděte na alergii, když očař nic nezjistil ;)

mosoj

Visin – je několik druhů – ani jeden na mě nezabíral, ani lékaři je nedoporučují.
Pokud by to bylo alergického původu jsou dobré kapky „Refresch“.
Mně osobně dokonale pomohly kapky „Tears again“ s liposomy. Po několïkaletých problémech klid. Kapky se stříkají na zavřené víčko.
Jo a nemyslete si, že se se mnou nějak doktoři zabývali. Pro ně jsem byl zdravý.

quentos

zkuste si po ránu nakapat do obou očí přípravek Audiron od fy. Energy. Není nejlevnější, ale zabírá.

panenka

Slzení očí může znamenat i to,že jste například na něco alergická moje kamarádka tyto problémy taky měla pak zašla na alergologii kde jí udělali testy napsali jí Allergocrom do očí a pomohlo jí to
Doplňuji:
Je to Aramah Alergologie.

hrášek

Mě začaly slzet oči také po ránu,pak jsme vyměnili péřové polštáře,za protialergení a je po slzení.

člověk

čím se patláte /pardon/na noc,některé krémy se dostávají během noci do oční sliznize

1popelka1

nebo Alergologická poradna

1popelka1

ALERGOLOGIE :)

1popelka1

Kropítko, alergie se vám může objevit kdykoliv… taky jsem si to nechtěla připustit a návštěvu odkládála několik let s tím, že to přejde. Ono to taky po několika týdnech přejde (mám ji jen v určitém období), ale tolik jako v té době se nenabrečím za celý rok 🙂

kropitko

já teď užírám manželovi už dva dni zirtek a kradu mu zodac,aby mě nehnal k doktorovi,po­máhá to…:-)

1popelka1

Mosoj, bratrovi Visin zabírá a byl mu doporučen doktorem.
Pokud jde o mě, tak za doktorem jsem byla poslána, když jsem si v lékarně chtěla koupit „cokoliv, co by mi zabralo“ a lékarnice mě odkázala na doktora… Asi záleží na přístupu lékarníků a lékařů… každý máme jiné zkušenosti a já asi více štěstí na ty dobré a ochotné.

Pokud Aramah nechcete lítat po doktorech (což bych se ani nedivila, komu by se chtělo), pokud máte lékarníka, který vám vždy dobře poradí, zeptejte se jeho.