helcaify1

Průvan v oku

Přes noc mi nateklo horní víčko u pravého oka. Docela to bolí. Nejspíš průvan v oku. Bohužel nemám čas jít ihned k lékaři, a tak v rychlosti píši sem. Máte s tím někdo zkušenost? Co jste s tím dělali?

Nejlepší odpověď
anonym

Existuje Sanorin ve slabé koncentraci jako nosní i oční kapky. Pokud je to z průvanu, začínající ječné zrno a podobně, tak by pár kapek mělo plně stačit k úplnému vyléčení. Trpívala jsem na takové problémy. Pokud nic podobného doma nemáš, uvař si černý sáčkový čaj. Nechej ho prochladnout a jako obklad si dávej na oko slabě vyždímaný vlažný sáček. Je to nejlepší obklad na oči jaký znám.