vím že se používá k tvorbě divadelního dýmu a mě zajímá proces
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5465 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
U elektronických cigaret se propylenglykol používá jako nosič nikotinu a příchuti.Ten se pak odpařuje na tzv. atomizéru,který je vlastně odporový drát,nebo spirálka.Žhavením a odpařováním vzniká dým.Předpokládám,že tak to nějak asi funguje i u toho divadelního dýmu.
|
2Kdo udělil odpovědi palec? anonym, Tabula rasa
před 5465 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Otázka nemá žádné další odpovědi.
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1750 | |
| annas | 1347 | |
| Kepler | 1091 | |
| hanulka11 | 984 | |
| marci1 | 919 | |
| da ny | 699 | |
| iceT | 642 | |
| zjentek | 606 | |
| quentos | 538 | |
| briketka10 | 493 |
| Vaření a recepty |
| Restaurace |
| Nápoje |
| Vegetariáni |
| Ostatní jídlo a vaření |