Propustí někdy z vězení Kájínka?

Nedávno jsem mluvil s jedním pánem, co s Kájínkem seděl.
Kájínek mu řekl, že je nevinen.
Co myslíte, propustí Kájínka na svobodu?
Díky za odpovědi.

Odpovědi
anonym

Kdybych seděl s Kájinkem já, taky by mi řekl, že je nevinen, ale já bych mu věřil. Po všech jeho odvolaní a okamžitém zamítnutí stejným soudcem, to něčím smrdí.

setapouch

Viděl jsi Vykoupení z věznice Shawshank? „Tady (ve vězení) jsou jenom nevinní. … Advokát to pos*al!“

Kájínka pokládám za usvědčeného vraha, takže doufám, že si uložený trest odsedí v plné výši.

anonym

každej v kriminále říká, že je nevinej. to jsem slyšel v nějakém filmu a věřím tomu. pro některé jsou totiž jejich kriminální činy běžnou věcí a tak se potom cítí nevinní.

Muffz

Myslim si, ze Kajinek sedi ve vezeni pravem. Naopak si nemyslim, ze zaslouzene s dozivotnim trestem a za vsechno, co na neho nahazeli. Navic spousta veci, za ktere sedi, nebyly nikdy dokazany.
Proste takova loutka, ktera byla do vezeni hozena lidmi z podsveti s tim, ze „on za to vsechno muze“ a podsveti kona dal. A ted uz ho musi jen udrzet ve vezeni, coz je v zajmu jak podsveti, tak vysokych organu. Taky takovym stylem probihaji vsechna jeho odvolani, ihned zamitnuto, aby nemel moznost se hajit atp.

A nepusti ho nikdy. Byl by to justicni skandal, Kajinek by dostal desitky (mozna stovky) milionu odskodneni za justicni omyl, z podsveti by zacali mizet lidi.
To radsi nedat mu prostor a nechat ho za mrizema, i treba nepravem.

anonym

V tom případě se pleteme, setapouch, oba. … Kájínka pokládám za usvědčeného vraha, takže doufám, že si uložený trest odsedí v plné výši.

setapouch

Oprava: Pokud se nepletu, krátce -Kajínek.

anonym

To smazanou odpovědí se mstíš? Že se vůbec ptám. Máš zítra volno, ve svátek?