Avatar uživatele
jumpupcz

Propojení TV a PC

Dobrý den, koupil jsem si HDMI kabel, který jsem ozkoušel připojením notebooku a PS3 k TV a připojení bez problémů fungovalo. Chtěl jsem jeho pomocí propojit stolní PC a TV (Samsung UE40ES6100). Kabel jsem připojil do všech 3 HDMI portů TV a do HDMI portu na grafické kartě (GeForce GTX 550Ti) v PC. V ovládacím panelu NVIDIA se zobrazí nové připojení monitoru s názvem SAMSUNG, ale TV ukazuje pořád hlášku „bez signálu“ a neumožňuje mi vybrat žádný HDMI výstup. Máte někdo podobné zkušenosti? Popřípadě jak jste takový problém vyřešili?
Doplňuji:
Jak jsem již psal v otázce, s kabelem problém není, ten funguje. Ano, v ovládacích panelech jsem toto nastavoval a zkoušel…

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? patmull před 3838 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Propojka noťasu a TV mi upila spoustu krve. Problém bývá v kabelu, jeden kus někde funguje a jinde ne. Zkus jiný, třeba i jiné značky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
PabloCZ

Zkoušel jsi v ovládacích panelech od grafiky nastavit 2 monitory nebo udělat jeden s monitorem?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jumpupcz

Jak jsem již psal v otázce, s kabelem problém není, ten funguje. Ano, v ovládacích panelech jsem toto nastavoval a zkoušel…

před 3838 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

A já ti psal v odpovědi, že HDMI kabely s oblibou u některých zařízení fungují a u jiných ne 😉

před 3838 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Mluvím o tomtéž konkrétním kusu kabelu.

před 3838 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jumpupcz

OK, omlouvám se, tak trochu blbě jsem četl. :)
Vyzkoušeno s kratším (1,5 m) a kvalitnějším kabelem, ale i tak výsledek stejný..
Když kabel připojím do zdířky HDMI na základní desce, tak se u TV dostanu alespoň ke zvolení HDMI výstupu, ale po zvolení stejně vypíše hlášku „Bez signálu.“

před 3832 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek