Avatar uživatele
anonym

Problém s připojením notebooku k televizi?

Po připojením HDMI kabelu do obou zařízení zřerná obrazovka notebooku a v tv v režimu HDMI se zobrazí hláška „Nepodporovaný režim – Rozlíšení není tímto televizorem podporováno, změňte rozlišení“. Problém je, že nevím jak a co změnit, když je obrazovka pc černá a nefunguje žádná klávesa. Poradí někdo prosím? Zkoušela jsem googlit, ale vždy jsou to „odbornější“ problémy nebo nejde zvuk, ale nevím kde přesně to hledat v nastavení mého notebooku (Lenovo IdeaPad). Díky za pomoc.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3356 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

první musíš zjistit jaké rozlišení podporuje TV a potom stejné nastavit na noťasu dřív, než ho napojíš do TV…a jaký máš notebook je úplněš jedno, důležité je, jakou máš verzi win…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
McArthur

Doplním Funna.
Nezapojuj kabel HDMI do televize a na notebooku dej pravé tlačítko myši na volném místě své Plochy. Ve WindowsXP vyber posední v nabídce, tj. Vlastnosti, ve Windows 7 třetí od spodu, tj. Rozlišení obrazovky. V jiném systému to bude podobné. U WindowsXP vyber poslední záložku a změň nastavení na nižší rozlišení. V nejhorším případě dej 800×600 a potom zvyšuj hodnoty do doby, než-li zčerná obrazovka. Protože nebudeš moci dát OK, tak se po 10 s systém sám vrátí do předchozího rozlišení, které fungovalo. U Windows 7 jsi rovnou na nastavení rozlišení, a tak si rozklikni nabídku Rozlišení a dej opětně 800×600 nebo něco podobného.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek