Johnnisek

Poradíte, jak vyřešit problém s připojením HDMI kabelu PC – TV?

Problem s pripojenim HDMI kabelu PC – TV

Po pripojeni PC k TV hdmi kabelem mi PC ani TV nedetekuje tu televizi… pomuze mi prosim nekdo?

Odpovědi
Edison

Těžko… Tohle bývá potřeba vidět. Aktuální ovladače? Nějaký adapter, nebo přímo z compu?

led

Pokiaľ používate Windows pozrite si nastavenie obrazovky
(1) základná
(2…x) externá, túto treba nastaviť.

Mc Merkurion

… třeba zkusit v tv vybrat připojení HDMI ??? … pořádně zastrčit kabel … víc mne nenapadá …

mzm

Před připojením PC na TV někde na monitoru na PC nastavit rozlišení, které TV zvládne. Pak propojit a na TV ovladačem(?) vybrat zapojený HDMI vstup.
Podle mě.
Pokud má PC dva výstupy, tak zkontrolovat, jestli do výstupu na TV jde signál (nejspíš pomocí monitoru zapojeného na prvním výstupu)