fg

Jak zrušit brum v tv při propojení z PC

Nahrávám si film z PC na kazetu.Používám redukci VGA-SCART.Ale když zapojím zvukový kabel z pc do tv tak to v tv začne bručet.Nevím jak to odstranit.Redukce zvuku mám 3,5Jack-na konektor cinch.

Nejlepší odpověď
Hlada

Problém může být v tom, že oba kabely tvoří zemní smyčku, ve které se indukuje brum. Zkuste nejdřív připojit jen zvuk. Jestli to pomůže, odpojte stínění od SCARTu. Může to být ale také špatnou filtrací napětí v některém přístroji, což jednoduše neodstraníte. Zkuste otočit vidlice v zásuvkách. Všechny přístroje by měly být připojeny do jedné zásuvkkové lišty.

Další odpovědi
www

Je-li to možné, zkus hodně zesílit zvuk na výstupu PC a zeslabit na TV.
(Případně i obráceně)