hanayka

Poradíte, jako zamaskovat propálené lino?

Dneska se mi stala nehoda.Omylem jsem položila horký hrnec na lino a po hrnci to v linu udělalo propaleny kruh.Ted tam jsou bílé fleky ve tvaru kruhu a nivim si s tim rady.Mate nekdo tip jak to zamaskovat?

Původní neotázka
Propálené lino

Nejlepší odpověď
Drap

Jediná možná oprava je poškozený díl vyříznout a vlepit nový díl, nebo vyměnit celé lino. Nic jiného s tím neuděláš.

Další odpovědi
dubraro

Opravit nelze, jedině něčím překrýt.

(O_o)

Pokud je lino jednobarevne muzete vypaleny kruh po hrnci prestrikat sprejem/barvou na na drevo pro sjednoceni barevnosti at to neni jako pest na oko, nicmene opravit lino jde pouze tak jak psali ostatni vyriznutim a dat nove, zvrasnenou strukturu barva nezakryje. https://www.wi­kihow.cz/Jak-malovat-na-plast

anonym

Odstranit to asi nepůjde, takže doporučuju o trošku větší květináč, neź byl ten hrnec.